מיתוג בתי ספר – ייחודיות, בידול ומיצוב

פיתוח והקמת אתרים לבתי ספר

אתרי האינטרנט מספקים לנו מידע רב, חושפים אותנו לתכנים בנושאים שונים ומעשירים את הידע שלנו. הם משמשים, פעמים רבות, ככלי עבודה יעיל מאד עבור מסגרות שונות, כלי עבודה שהופך אט אט לחלק חשוב ובלתי נפרד מתהליך העבודה כולו. חברת אדיולוג מציעה שירותי בניית אתרים לבתי ספר בהתאמה מלאה לייחודיות החינוכית שלהם. כדי להביא את הקידמה אל מערכות החינוך וכדי לחשוף אותן לחידושים הרבים בתחום ולכלים הרבים שמספקים אתרים אלה. אתרי האינטרנט של בתי הספר נבנים בעזרת צוות מקצועי של אנשי חינוך ואנשי מקצוע המתמחים בתחום, וכוללים אלמנטים רבים המספקים מענה מדויק לכל בית ספר.

פתרון טכנולוגי מתקדם בהתאמה מלאה

בניית אתר האינטרנט לבית הספר כוללת התייחסות הן לפן הוויזואלי והן לתכנים המופיעים באתר ומידת נגישותם. אתר בית הספר, המשמש הן את התלמידים, הצוות החינוכי, ואת הקהילה וההורים, חושף את המשתמשים בו למגוון רחב מאד של תכנים. חברת אדיולוג מביאה אל בתי הספר כלי טכנולוגי חדשני המעוצב בהתאמה מלאה וכולל כלי עבודה שימושיים ומגוונים מאד עבור המורים ועבור התלמידים. אתר בית הספר, מעבר להיותו כמעין כרטיס ביקור המספק מידע לגורמים חיצוניים, הופך לכלי עבודה משמעותי במסגרת הלמידה והופך אותה ליעילה, למעניינת וגם ליצירתית הרבה יותר. האתר, שכולל תמונות, טקסטים, סרטונים ואלמנטים ויזואליים חדשניים, מאפשר למורים ולצוות החינוכי בבית הספר לחשוף את התלמידים לתכנים שונים באמצעים מתקדמים יותר ולהביא אליהם, עד לכיתה עצמה, את הטכנולוגיה והחדשנות. המורים, לעומת זאת, יכולים להיעזר במידע המופיע באתר, מידע הקשור להתנהלותם היומיומית בבית הספר, להשתתף בפורומים יחד עם מורים אחרים, לשלוח הודעות זה לזה וליהנות ממרחב וירטואלי מיוחד, המותאם באופן מלא לצרכיו של בית הספר, לצרכיה של המסגרת הלימודית עצמה.

כיצד זה נעשה

חברת אדיולוג, המורכבת מצוות מקצועי מאד של אנשי חינוך, המגיעים מתחומי החינוך השונים, מביאה איתה חדשנות, יצירתיות וגם מגוון רחב של כלים פדגוגיים וטכנולוגיים, ההופכים את תהליך ההוראה והלמידה לאפקטיביים יותר. בניית אתרי אינטרנט לבתי ספר נעשית לאחר הבנת צרכיו המיוחדים של בית הספר, המטרות שאותן הוא מעוניין להגשים וגם האתגרים השונים העומדים למולו. האתר, ההופך עם הזמן לכלי עבודה מרכזי עבור המורים ועבור התלמידים, כולל פתרונות טכנולוגיים מתקדמים במיוחד, המאפשרים לתלמידים ולמורים להתנהל ולשמור על קשר, כשאינם נמצאים בבית הספר עצמו. חברת אדיולוג, שהוקמה בשנת 2000, עושה ככל שביכולתה כדי להטמיע פתרונות מודרניים במסגרות הלימודיות הקיימות כיום בארץ, פתרונות בהם האינטרנט מהווה כאחד הכלים הבולטים ביותר.

מיתוג בתי ספר

מערכת החינוך הישראלית צועדת לקראת בחירה מבוקרת של הורים ותלמידים בבתי הספר בהם ילמדו, תהליך זה מזמן לבתי הספר לפתח מותג ייחודי, המספק חוויות חינוכיות מותאמות לתפיסת עולם וערכים המתאימים לאנשי החינוך העובדים בו ולצרכים החינוכיים של ההורים. המומחים של אדיולוג יסייעו לכם להפוך את בית הספר למותג מוכר ששמו עובר מפה לאוזן בקהל היעד שלכם. כל זאת באמצעות חוויות חינוכיות ייחודיות ואמצעים טכנולוגיים יחד עם הפיתוחים הרבים בתחום החינוך והחדשנות, שקשה להתעלם ממנה, מעמידים את בתי הספר בארץ, ובעולם בכלל, מול לא מעט אתגרים, ובעיקר מול הרצון לצעוד יחד עם הקדמה הזו ולספק לתלמידים את המענה הנכון ביותר עבורם ואת המסגרת הלימודית המתאימה. חברת אדיולוג עוזרת לבתי הספר למתג את עצמם מחדש כדי למשוך אליהם הורים, תלמידים, אנשי חינוך נוספים, ושיתופי פעולה רלוונטיים, שיוכלו לעזור להם להגשים את מטרותיהם. מיתוג בתי הספר נעשה בעזרת כלי מיתוג ופרסום עדכניים ובהתאם לכללי השיווק הקיימים כיום. כל זאת, תודות לניסיונם הרב של צוות החברה, היכרותם עם עולם החינוך וחשיפתם לכל החידושים והפיתוחים הרבים הלוקחים בו חלק.

מה כולל השירות

מיתוג לבתי ספר, אחד מתחומי פעילותה של חברת אדיולוג, כולל ליווי צמוד של בתי הספר, המעוניינים למתג ולבדל את עצמם מבתי הספר האחרים. השירות מסייע להם לפתח מודלים חינוכיים חדשניים וייחודיים יותר, מודלים אטרקטיביים שייקחו חלק בלתי נפרד מתהליך ההוראה ותהליך הלמידה, מודלים שיהפכו את בית הספר לשונה ומיוחד יותר. שירות זה חושף את בתי הספר, הנעזרים בו, אל פתרונות מיתוג חדשניים ויצירתיים יותר וגם אל עולמות תוכן מרתקים. הוא מאפשר להם לבנות מערכי שיעור יצירתיים ומובילים, ולספק לתלמידיהם מענה מסוג קצת אחר, ושונה מכל מה שמוצע בבתי הספר שמסביב.
השירות, שמתאים לבתי ספר ניסויים ולבתי ספר על אזוריים נעזר בכלים ייחודיים, כלים חינוכיים ומיתוגים שונים, בעזרתם ניתן להבדיל את בית הספר מבתי הספר האחרים ולייחד אותו באמצעות שפה, המאפיינת אך ורק אותו. תהליך המיתוג כולל את הגדרת ייחודו של בית הספר, האופן שבו הוא שונה מבתי הספר האחרים, הוא כולל פיתוח תכניות לימוד עבור בית הספר ומערכי שיעור מיוחדים, ובמקביל פיתוח סביבה לימודית יצירתית, צבעוניות, מאתגרת ומעניינת עבור התלמידים. כזו, שספק מרחב למידה חדשני, מתקדם ומדויק יותר.

פתרונות מיתוג חדשניים ליצירת מענה נכון וחכם יותר

חברת אדיולוג משלבת בבתי הספר, שמולם עובדת, פתרונות מיתוג חדשניים ליצירת מענה נכון וחכם יותר כחלק בלתי נפרד מהמסגרת הלימודית. החברה מלווה את בתי הספר, הנעזרים בשירות, לאורך כל הדרך ומסייעת להם ביצירת מרחב יצירתי ומיוחד יותר עבור התלמידים לצורך שיפור יכולות הלימוד שלהם ופיתוח מיומנויות חשובות. מדובר בתהליך ממושך, במסגרתו נבנה אט אט בית הספר בהתאם למיתוגו החדש והופך לאטרקטיבי ומיוחד יותר, בהשוואה לאחרים. תהליך מיתוג זה מצליח לבדל את בית הספר, להפוך אותו לאיכותי יותר ובעיקר גם למצטיין ומוביל בדרכו.

X